התחדשות עירונית ותמ''א 38


פרויקטים של חידוש פני העיר, לרבות פרויקטים של תמ"א 38, עיבוי בינוי ופינוי בינוי הם מחויבי המציאות.תחום ההתחדשות העירונית הוא סבוך ומורכב שמצריך, מחד, ידע משפטי עם הבנה עמוקה בתחום המוניציפלי תוך הבנה של הצרכים, המגבלות העסקיות של היזמים בפרויקטים מסוג אלה, ומאידך הבנה במגבלות, בצרכים וברגישויות של הדיירים ויכלות לגשר על הפערים שבין היזמים לדיירים.

מחלקת התחדשות עירונית במשרדינו מטפלת בעשרות רבות של עסקאות תמ"א 38 (חיזוק), תמ"א 38 (הריסה ובנייה) ועסקאות פינוי ועיבוי בינוי. למשרדינו ניסיון רק בליווי של יזמים רבים ובעלי דירות, החל משלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש היתכנות הראשונית לפרויקט ועובר לשלב השלמת הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות.

בראש המחלקה עומדת עוה"ד קרן כהן בלחרסקי, שהינה בעלת ניסיון מצטבר עשיר ומוניטין רב בתחום ההתחדשות העירונית. ניסיונה הרב של קרן בתחום מאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות מייעוץ וליווי רחב יריעה בתחום ההתחדשות העירונית, תוך מתן פתרונות לצרכים של הפרט, בדיקת התכנות לביצוע הפרויקט ברשויות התכנון ומתן ליווי שוטף לאורך כל חיי הפרויקט עד לשלב מסירת הדירות החדשות לבעלים.

משרדינו גאה להיות מהמשרדים הראשונים הבודדים שליווה עסקאות למימוש תמ"א 38 מתחילתם ועד סופם.